Talli hinnakiri

Hinnakiri alates 1.05.2024

Vabapidamine

 

Vabapidamine Karjas 4+ hobust  baashind 200eur +100eur/kuu hein,allapanu/rohumaa

Hobused paiknevad sõltuvalt karjast, kas siis  talvel vabapidamistallis või varjualustega karjamaal, kus on talvejootjad ja hein vabalt kättesaadav. Suvisel perioodil lisaks rohumaadel.Hind ei sisalda talli/maneezi kasutust. 

 

Vabapidamine koplis

Minimaalselt liikumisruumi 1000m2 või enam hobusekohta. Koplis on varjualune, talvejootja, heinamaja. 1 hobuse koplis jagatud varjualune ja heinamaja naaber kopliga. 

 

3 hobuse koplis baashind  225eur

2 hobuse koplis baashind  250eur

1 hobuse koplis baashind  350eur

 

Baashinnale lisandub, kulutatud heina ja põhu maksumus. 

Hein  60e rull

Põhk 50e rull

hind sisaldab, rulli toomist heinamajja või varjualusesse, vajadusel pannakse hein võrgu sisse, korra aastas koristust. Rulli toomine toimub hilejmalt järgmisel päeval.

 

Boksikoht vabapidamise kasutajale  +12eur/päev (Sisaldab, maneezi/platsi kasutust, hein, allapanu turvas,  hobuse välja viimist  koos tekitamisega. Klient peab enda järel boksi ära puhastama, hind ei kehti ürituste ajal, kui boksikohtadest on puudus)

 

Kopli korrashoid on iga hobuseomaniku oma äranägemise järgi korraldada, talli poolt on võimalik eelnevalt kokkulepitult tuua kallutavkäru, kuhu sõnnik kokku korjata. Heina ja põhurulli hind sisaldab selle toomist, lisaks heinamaja ja varjualuse koristust korra aastas. Oma hein ja allapanu ei ole lubatud, kui siis ainult eraldi kokkuleppel. Hinnasees on varjualuse liigutamine 2x aastas, v.a. sellisel ajal kui see pole võimalik, näiteks külmunud kinni. Kui hobuse koppel on hooldamata (nt kasvab maltsa sisse,talli poolt on trimmer) siis tallil on õigus nõuda kopli korrastamise eest lisatasu. Lisaks on võimalik osa kopleid suurendada suvisel perioodil, kus nad saavad süüa rohelist (hind kokkuleppel).

 

Vabapidamise baashinnas ei sisaldu hobusega maneeži, platsi, valmispaneku kohtade, pesuboksi ja kuivamisbokside regulaarset kasutust.(regulaarseks kasutuseks loetakse 2+korda kuus) Lisandub 50eur/kuu või 5eur/kord , ainult talli kasutus 30€/kuu või 4eur/kord

 

Kui koplikaalsane kolib ära, siis kuni 4 nädalat hind ei tõuse, selle aja jooksul on võimalik leida uus naaber või vahetada koplit, kus on olemas koplikaaslane. Kui hobune/hobused  on suuremas koplis kui koppel võimaldab siis tallipidajal on õigus pärast kahte nädalat tõsta hobune/hobused vastava suurusega koplisse. 

 

Hinnanäidis 1:hind jagatud kujul 2hobuse koplis (250e), kulub 1.5rulli heina (90e), 0.5 rulli (25e)põhku , hoiab 8 päeva kuus boksis (8x12e), 3 korda boksi puhastust (3x5e) , käib sadulas (50e)

kokku 526eur

 

Hinnanäidis 1:hind jagatud kujul 2hobuse koplis (250e), kulub 1.5rulli heina (90e), 0.5 rulli (25e)põhku kokku 365eur

 

Boksikoharent

 

Boksikoht kuu  650eur

Sisaldab, maneezi/platsi kasutust, tekitamist, kopeldamist, boksipuhastust. 

 

Boksikoht kuu  600eur

Sisaldab, maneezi/platsi kasutust, tekitamist, kopeldamist, ei sisalda boksipuhastust. 

Boksikoht päev  25eur 

Sisaldab, maneezi/platsi kasutust, hobuse välja viimist vaba kopli olemasolul. Klient peab enda järel boksi ära puhastama lahkumise päeval. 

* Hinnad ei sisalda käibemaksu

 

Tasulised lisateenused

 

Maneezi/platsi kasutus              

Sadulakapirent     küsi lisainfot

Varustuseriiuli rent küsi lisainfot

Riietusruumi kapirent 20eur/kuu või 60eur 6kuud

Solaarium mündimasin            

Pesumasin/ kuivati mündimasin

Boksipuhastus           5eur/kord  

Hobuse toomine vetile/sepale           5eur/kord

Teki vahetus vabapidamises 5eur/kord

Saepuru pakk 25kg    10eur pakk

Kaamera jälgimine oma hobusele küsi lisainfot

Platsi/maneeži kasutamine külalisele (ühe hobuse kohta) 20€ 

Platsi/maneeži kasutamine Tondi RSK liikmetele       10€  

Kogu platsi või maneezi rent küsi lisainfot

Boksikoht päev           25eur(Sisaldab, maneezi/platsi kasutust, hein, allapanu turvas,  hobuse välja viimist vaba kopli olemasolul. Klient peab enda järel boksi ära puhastama)

 

Lisaks on klientidel on tallis kasutada valmispanekukohad, kuivamisboksid, pesuboks, wc, dušš, soevesi, kohvimasin ja joogiautomaat mündimasinaga, metsa/põllurajad.

 

Iga klient peab lisateenuse soovi ära märkida ühises fb grupivestluses, hiljemalt eelmise päeva õhtuks, kus toimub ka teenuse tellimine, lisaks kui võimalik talli päevikusse teha märge antud teenuse kohta. Tallitöötaja vaatab igal hommikul tellitud teenuste nimekirja üle. 

 

Teenuste eest peab tasuma hiljemalt  järgmise kuu seitsmendaks kuupäevaks

 

Kuna teenuste eest maksmine toimub tagantjärele on kohustuslik maksta tagatisraha 400eur hobuse kohta, selle saab tagasi, kui üürnik viib oma hobuse minema ja teatab sellest vähemalt 1 kuu ette.